Marka RÖSS - SENS SYSTEM
Marka RÖSS - SENS SYSTEM
SPA lar için özel tasarlanmış Cihaz.

- Renk terapisi
- Canlandırıcı vibro masaj
- Pnömatik kafa masajı 
- Vücuda 4 el masaj 
- Müzik terapi 

9 farklı program içerir, tüm programlar sinirleri yatıştırıcı olacak şekilde ayarlanmış, maximum rahatlama ve en iyi dolaşımı sağlar.
Uygulama esnasında rahatlatıcı müzik tavsiye edilir. 


ERV : Canlandırıcı vibromasaj cihazı 

Yeni bir teknolojidir, ERV nabız atışlı akımla çalışır, vinil eldivenlerle uygulanır. 

Müşteriye ve uzmana yapıştırılan elektrotlar değişken kutuplu elektrokapasitiv alan yaratır. Bu alan, uzmanın elleri müşterinin cildi ile temas edince mekanik enerjiye dönüşür ve müşterinin hissettiği keyifli vibromasaj etkisi yapar. 

Uzmanın elleri müşterinin cildi ile temas halindeyken bu enerji vibrasyon halinde tüm yüzeye yayılır. Enerji cilde ulaştığında, epidermise sürülen aktiflerin emilmesine yardımcı olur. 

Bağ dokusu hizasında hücre çeperlerin kutuplaşması değişir böylece hücre geçirgenliği kısa süreli artar, madde alış verişi ve hücre metabolizması artar. Bu enerji sayesinde yaratılan hareket, kan ve lenf damarlarını açar, kas dokusu hizasında, vibrasyonlar gergin ve kasılmış kasları rahatlatır.

ERV, masajın genel faydalarını sağlar, cilt yüzeyinde bariz canlanma ve ışıldama elde edilir. Refleks etki olarak sinirleri uyarıcı veya sakinleştirici etkisi de vardır.

Dokuların beslenmesi dengelenir, yeni hücre bölünmesi sağlanır. Kolajen ve elastin lifler uyarılır. Doku güçlenmesi gözlemlenir. Cildin kendini iyileştirme kabiliyetini artırır. Bu sistemle , istenirse, iki uzman aynı anda cihaza bağlanır ve müşteriye 4 el masajı yapılabilir. 

Eldivenlerle doğrudan müşterinin cildine temas edilir veya osmotik film üzerinden uygulama yapılır.

Bu sistemle yüze veya vücuda uygulama yapılır. Vücuda da aynı şekilde dilenirse vücut maskesi sürülüp osmotik film ile sarıldıktan sonra , tamamen kuru yüzeye uygulanabilir. Eldivenler ıslanırsa vibromasaj durur. 
SPA Ekipmanları