SPA Danışmanlığı Nedir?
SPA Danışmanlığı Nedir?
Danışmanlık kavramı ve danışman ihtiyacı Türk kozmetik sektöründe gün geçtikçe vazgeçilmez bir ihtiyaç haline gelmiştir.

Bir iş yada işletme için yatırım yapacak müteşebbis gereksiz paralar harcamamak  ve zaman kaybetmemek için ihtiyacı olduğu konu ile ilgili bir danışmana ihtiyaç duymaktadır.

Danışman işletmecinin sağ duyusu gibi hareket ederek kuruluş aşamasında olan  yada kurulmuş olup değişim süreci içine giren işletmelerin sağlam temellere dayalı olarak varlıklarını devam ettirmelerini sağlayacak olan sihirli bir dokunuş sağlayacaktır.

Danışman Kimdir?
Geçici bir süre içinde sahip olduğu bilgi beceri ve tecrübeyi kullanarak ,çalışma yaptığı kuruluşta ,bu kuruluşun iş yapma alışkanlıklarından ,yapısından ve kültüründen bağımsız olarak ,önceden belirlenmiş bir konu üzerinde çalışarak ,bu çalışmanın sonuçlarını yöneticilerin dikkatlerine sunan kişi yada ekiptir.

Danışman bir değişim katalizörüdür.Çalışmaları sonucunda ,çalışma yapılan kuruluşta önemli değişikliklere yol açacak  bir dizi yeniliğin yapılmasına yol açar ve hizmet ettiği kuruluşta iz bırakan kişidir. 


Ben ve ekibim;

Bilgi birikimimiz
Konuya hakimiyetimiz
Müşteri odaklılığımız
Bağımsızlığımız ve tarafsızlığımız
Gizliliğe riayet etmemiz
Realistliğimiz
Yenilikçiliğimiz
Mesleki saygınlımızı korumamız
Ücreti hizmete dayandırmamız
İş sahibinin çıkarlarını koruma zorunluluğumuz
ilkelerini temel alarak danışmanlığını üstlendiğimiz kuruluşlara 
imzamızı atıyoruz!!!...

SPA Danışmanlığı Nedir